Parašų rinkimas dėl privalomo referendumo – pirmoji savaitė
 
2012 m. balandžio 20 d.

Vyriausioji rinkimų komisija balandžio 17 d. įteikė iniciatyvinei grupei referendumo dėl atominės elektrinės statybų parašų rinkimo lapus. Surinkus 300 tūkstančių parašų norima piliečių atsiklausti, ar jie pritaria draudimui projektuoti, statyti ir eksploatuoti visų tipų branduolines elektrines Lietuvoje. Jei tauta pasakys „taip", automatiškai įsigalios piliečių siūlomas įstatymas ir Lietuva taps nebranduoline valstybe.

Šiuo metu parašų lapus jau gavo savanorių komandos iš 34 mažųjų Lietuvos savivaldybių. Per artimiausias kelias dienas parašų lapai pasieks ir kitas savivaldybes bei didžiuosius miestus. Tikimasi, kad regionuose pavyks surinkti apie 200 tūkstančių parašų, kita dalis teks – miestuose dirbantiems savanoriams.

Referendumo iniciatyvinės grupės darbas renkant parašus startavo Šiauliuose, Šiaulių arenoje, muzikos apdovanojimų koncerte.

Referendumo iniciatyvinė grupė kviečia prisidėti prie organizavimo ir parašų rinkimo visus žmones ir organizacijas, nepriklausomai nuo įsitikinimų, pritarimo ar nepritarimo atominei elektrinei: skelbiant referendumą, jame žmonės balsuoti galės tiek už, tiek prieš. Svarbiausia, referendumas suteikia visuomenei galimybę išsakyti savo nuomonę, o dabartinė valdžia to daryti nenori.

Privalomojo referendumo informacija skelbiama tinklapyje – www.UZreferenduma.lt

Daugiau informacijos: T.Tomilinas, 8 686 27 469

 
 
Pasisakymai
Veidmainiaujate, Tomai. Kovojate su gudais, net tik isrjjioote, kova jau persikėlė į ekonomiką... Gal galite žmoniškai paaiškinti kodėl Lietuva gali statyti atominę, o štai Baltarusija - ne? Lietuva p
nieko čia baisaus, ne pmrais kartas kai populistai valdžioj. Mus stekena, o mes kaskart vis kažkaip išgyvenam. Pasimaitins liaudis tuščiais pažadais, pajus, kad sotumo trūksta ir vėl rinks kitus. Mana
Referendumas laimės, pirmyn
Referendumo organizatoriai yra penkta kolona siekianti ivaryti mus i putino glebi. Atseit kazkas nupirks zeme ir issives..., o lietuviai netures ant ko vaikscioti... nepasiduokite absurdui
Referendumas reikalingas seimo narių(bei jų padėjėjų)skaičiui mažinti iki 91.Tai leistų sutaupytas lėšas išmokėti pensininkams.Labai prabangiai seimūnai gyvena mūsų mokėtojų pinigais.Neužjaučia vargšų
Šiame puslapyje mane stebina, kad darote nuorodą į Komunistus (Social Demokratus), neva jie "Jau prisideda" kažkuo prie referendumų. Nors žinome, kad - ne. Naikinkite ją.
Socialdemokratai nusispjovė į savo principus pasikeldami sau atlyginimus dar net negražinę įsiskolinimo pensininkams.Taip pat ir į liaudį norinčia rengti referendumą.
Kol balsuosim už partinius sąrašus Lietuvoje nebus demokratijos o tik išsigimusi korumpuotų mafijozų partokratija.Lietuvai labai reikėtų Maidano tipo kontrolės.Partijos turi išsilaikyti iš narių mokes
Referendumą reikėtų skelbti dėl seimunų,VRK,Konstitucinio teismo narių ir savivaldybes tik tiesiogiai.Seime užtenka tik 71 seimuno nes į posėdžius jų ir tiek retai kada susirenka.
Vienintelis būdas apsaugoti Lietuva nuo Graikijos ateities - uždrausti jos žemės pardavimą už bet kokias skolas užsieniečiams, o būtent užsienio bankams.
Naujienų prenumerata
Noriu gauti uzreferenduma.lt naujienas el. paštu: